Łukasz "Samba" Dmochewicz - perkusja

Urodził się 1982 roku. Jego przygoda z muzyką rozpoczęła się już od naj młodszych lat. W czwartej klasie podstawówki zaczął grać w szkolnym zespole (CRAZY BOYS). Swoją edukację muzuczną rozpoczął w roku 1996 w Państwowej Szkole Muzycznej II Stopnia w Olsztynie, w klasie perkusji na wydziale klasycznym. W 2002 roku rozpoczął naukę w Państwowej Szkole Muzycznej II Stopnia im. Fryderyka Chopina, przy ul. Bednarskiej w Warszawie, na Wydziale jazzu – w klasie Kazimierza Jonkisza. Obecnie jest studentem Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach, na Wydziale jazzu i muzyki estradowej. Specjalność – perkusja w klasie Adama Buczka.

Jest laureatem wielu międzynarodowych I ogólnopolskich konkursów jazzowych miedzy innymi: Laureat I – go miejsca w XVII Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Jazzowej i Rozrywkowej w Elblągu, z kwartetem „Not 4 Sale”, 2004 r.

Indywidualna nagroda w Otwartych Przesłuchaniach Konkursowych do 41 Wrocławskiego Festiwalu Jazzowego „Jazz nad Odrą”, 2005 r.

Laureat I – go miejsca w Finale Ogólnopolskiego Konkursu Standardów Jazzowych w Siedlcach, z kwartetem „Not 4 Sale”, 2004 r.

Laureat I Nagrody Prezydenta Miasta Jeleniej Góry oraz zdobywca Statuetki Złotego Krokusa na III Międzynarodowym Konkursie Jazz Festiwal w Jeleniej Górze, z kwartetem „Not 4 Sale”, 2004r

Członek zespołu Moniki Urlik, laureatki I – go miejsca na Festiwalu Vena, w 2005r. oraz Nagrody Prezydenta Sopotu na Ogólnopolskim Festiwalu TOPtrendy, w 2005r.

Od 2006r. endorser firmy Pearl.

Czynnie współpracuje z TVP, grając w różnych programach m.in.: „Tak to leciało”, „Mini Szansa”, serial kabaretowy „Rodzina Trendy”, festiwal kabaretowy „Paka”.

Członek zespołów jazzowych Enigmatic, New Trans Trio, Sound Like Jazz,

Członek zespołów Moniki Dryl, Magdaleny Smalary, Magdaleny Kumorek – cenionych polskich aktorek.

Członek zespołu The Jobers Marcina Stycznia, Michała Rudasia.

Członek kubańskiego zespołu Banda Virtual.

Oprawa muzyczna festiwalów i telewizyjnych programów rozrywkowych, takich jak: Kabaretowa Scena Dwójki, Festiwal Studencki FAMA, Festiwal Piosenki Dziecięcej w Koninie, Wielki Turniej Kabaretowy - Kraków kontra reszta świata, TVP 2.